Standartinė įranga

STIHL kokybė matoma detalėse. Šie tvarkingi įrenginiai turi daugybę protingos įrangos lengvam, patogiam eksplotavimui ir tvarkymui.

 

Aukštos kokybės aliumininė teleskopinė rankena lengvai sustumiama , taip padarydama kompaktiškus valymo įrenginius lengviau valdomus, transportuojamus ir kompaktiškus.

Reikiamas purkštukas yra visada po ranka. Tiek rotacinis, tiek plokščiasis purkštukai gali būti lengvai sudedami į integruotas antgalių vietas po priekiniu dangčiu.

Kad būtumėte užtikrinti, jog nei vienas iš jūsų priedų nepasimes, visi valymo įrenginiai turi patogius laikiklius - valymo adatėlei, ploviklio talpai bei aukšto slėgio žarnai.

Stabili aliuminio rankena leidžia aukšto slėgio valymo įrenginius kilnoti, nešti ir pakrauti dar lengviau (Tik RE 118 ir RE 128 PLUS).

Laido laikiklis leidžia tvarkingai suvynioti elektros laidą. Apatinis kabelinis laikiklis pasisuka legvesniam laido išėmimui.

Jūs galite įpilti ploviklio į talpą tam, kad įveiktumėte bet kokį užsispyrusį purvą. Jis yra montuojamas ant purškimo vamzdžio.

Plokščiajame purkštuke yra integruotas slėgio reguliavimas skirtingoms valymo užduotimis atlikti.

 Praktiška „anti-twist“ mova apsaugo aukšto slėgio žarną nuo susisukimo darbo metu.
 
Prenumerata el. paštu