Akumuliatorinis pūtiklis STIHL BGA 85

Nenugalima pūtimo jėga

Puikios žinios išrankiems sodininkams ir profesionalams: naujasis BGA 85 akumuliatorinis pūtiklis su 36V klasės akumuliatoriumi jau čia! Įrenginys atitinka aukštus standartus ir yra lengvai valdomas. Jis pašalina lapus, vejos liekanas, skiedras iš bet kokio paviršiaus, neužimant daug laiko. Galingas įrenginys atlieka valymo darbus aplink namus, sodą, parkus ar kitas viešas vietas, susitvarko su mažais ir dideliais plotais bei įvairiomis kliūtimis. Šis nešiojamas, galingas, tylus įrenginys neturi jokių papildomų kabelių, besimaišančių jums po kojomis bei neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. Rezultatas – puiki kombinacija naujojo akumuliatoriaus ir motoro technologijos iš aukščiausios kokybės įrankių ekspertų. Tai ko tikitės iš STIHL.

Privalumai

Privalumai

Naujasis STIHL akumuliatorinis pūtiklis yra aprūpintas aukščiausios klasės akumuliatoriaus charakteristikomis ir nauja ličio jonų technologija, todėl yra patogus, lengvas ir tylus.

Smulkesnė informacija

Smulkesnė informacija

Naujasis STIHL akumuliatorinis pūtiklis jungia dešimtmečius kauptą patirtį su pažangia elektrinio variklio ir akumuliatoriaus technologija. Šis įrenginys visose detalėse yra aukščiausio technologinio lygio. Šios savybės padaro valymo darbus patogius, tylius ir švarius, taip mažindamos jūsų nuovargį.

 
Prenumerata el. paštu