Akumuliatorinis pūtiklis

Naujasis STIHL akumuliatorinis pūtiklis yra aprūpintas aukščiausios klasės akumuliatoriaus charakteristikomis ir nauja ličio jonų technologija, todėl yra patogus, lengvas ir tylus.

Praktiškos detalės, kaip valdymas viena ranka ir patogus akumuliatoriaus pajungimas, suteikia ergonomišką naudojimą. Šios savybės leidžia valymo darbus atlikti vietose, kuriose negalima kelti triukšmo

 

 

Tiesiog puiki galia – STIHL elektrinis variklis (EC)

STIHL FSA 65 ir FSA 85 akumuliatorinės žoliapjovės aprūpintos anglinių šepetėlių neturinčiais, elektroniškai valdomais (EC) elektriniais varikliais. Sukurtas STIHL, šis variklis yra labai efektyvus ir beveik nesidėvintis. Taip efektyviai paverčiama akumuliatoriaus teikiama energija tiesiogiai konvertuojama į įspūdingas darbo savybes.

 

Mobilūs, švarūs ir tylūs

AP 80 (80Wh) , AP 120 (120 Wh) ir AP 160 (160 Wh) ličio jonų baterijų galia slypi už naujojo BGA 85 akumuliatorinio pūtiklio. Tai suteikia judėjimo laisvę, tylų darbą be kuro ir be jokio kabelio.

 

Patogūs ir ergonomiški

Pūtikliai yra žemo vibracijos lygio, tyliai dirba ir yra puikiai subalansuoti.

 

 Paprasti ir lengvai prižiūrimi

Pradėti darbą su akumuliatoriniu STIHL pūtikliu yra lengva ir patikima – su vienos rankos kontrole ant multifunkcinės rankenos galima greitai ir patikimai reguliuoti pūtiklio darbą. Pakeisti pūtiklio bateriją neužima daug laiko.

 
Prenumerata el. paštu