STIHL BT 130 žemės grąžtas

Gręžkite be jokio vargo


Naujasis STIHL BT 130 žemės grąžtas dėka kurą tausojančio 4-MIX variklio lengvai ir greitai prasiskverbia į žemę. Ne mažiau įspūdingas yra jo vibracijas slopinantis rėmas, daugiafunkcinė rankena, didelė ir patogi pagalvė bei vieninteliai tokie QuickStop gręžimo stabdžiai. Šį įrankį patogu ir paprasta valdyti. BT 130 idealus įrankis tvoros stulpų vietų, augalų sodinimo duobių ar pamatų vietų gręžimui.

Puikus veikimas

STIHL 4-MIX Variklis

Aukšta kokybė, mažos kuro sąnaudos. 1.4kW STIHL 4-MIX variklis sujungia dviejų taktų ir keturių taktų variklių privalumus – jis taupo kurą, puikiai veikia, yra be galo galingas ir turi greitą sukimo momentą.

Ilgaamžė oro filtravimo sistema

Oro filtravimo sistema išlieka švari net ir tada, kai dirbate nešvarioje aplinkoje. Ilgaamžė oro filtravimo sistema ir specialių į karbiuratorių integruotų sudedamųjų dalių serija patikimai apsaugo variklį, todėl valyti reikia labai retai.

Patogus valdymas

Daugiafunkcinė rankena

Visos variklio valdymo funkcijos yra įrengtos kairėje rankenoje, o žemės grąžtą lengva valdyti pirštais. Su grąžtu dirbančio žmogaus rankos neatitraukiamos nuo darbo, kai reikia perjungti valdymo mygtukus.

Vibracijas slopinantis rėmas

Pastovus darbas – vibracijas slopinantis rėmas užtikrina žymų vibracijų sumažinimą. Dėl to dirbant įrankiu ne taip pavargstama, ypač, kai reikia ilgai dirbti ar gręžti didelius plotus.

Didelė atraminė pagalvė

Visada šalia – didelė atraminė pagalvė gręžimo metu atremta į darbininko kūną ar kojas, dėl to grąžtą lengva tiksliai ir lengvai vedžioti žeme.
 

Universalūs gręžimo įrankiai

STIHL siūlo didelį įvairių gręžimo įrankių pasirinkimą, taigi jūs būsite tinkamai pasiruošę bet kokiems darbams.

Efektyvi apsauga

 

 QuickStop grąžto stabdžiai

Saugumas pirmiausia. QuickStop grąžto stabdžiai su atleidimo svirtimi nedelsiant sustabdo grąžtą, jeigu jis užstringa žemėje, grąžto naudotojas svirtį aktyvuoja šlaunimi. Grąžto stabdžiai veikia ir kaip atvirkštinio sukimosi užraktas – užstrigęs grąžtas gali būti ištrauktas rankomis.

 
Prenumerata el. paštu