STIHL elektriniai grandininiai pjūklai

Teisingas pasirinkimas bet kuriam atvejui


 Elektriniai STIHL pjūklai neteršia aplinkos ir gali būti naudojami ten, kur tiekiama elektros energija. Naujosios kartos pjūklai yra įvairūs. Nesvarbu, jūs mėgėjas ar profesionalas – rasite sau tinkamą pjūklą. STIHL MSE 170 C-BQ ir MSE 210 C-BQ ypač pritaikyti pjovimo darbams namuose, kieme ar sode, malkas kurui jie pjausto akimirksniu. Jeigu dėl darbo specifikos pjūklu turite naudotis dažniau, STIHL MSE 210 C-BQ yra kaip tik jums – medieną jis pjauna greitai ir tiksliai. Naujieji modeliai pasižymi bendra savybe – jie padarys įspūdį dėl idealių pjovimo savybių, patogaus valdymo, patobulintų darbo funkcijų ir modernaus dizaino.

Galingas ir tvirtas

Aukštos kokybės elektrinis variklis

Stipresnis, greitesnis, geresnis. Dėka didesnio galingumo ir greitesnio grandinės linijinio greičio naujųjų STIHL elektrinių pjūklų darbas iki 20 procentų našesnis palyginus su buvusiais modeliais.

Ilgalaikis aptarnavimas

Metalas pranoksta laiko išbandymus – naujos pavaros su metaliniais dantukais šį įrankį daro dar stipresnį ir ilgaamžiškesnį.

Lengva valdyti - visiška įrenginio kontrolė

STIHL QuickStop Super grandinės stabdys

Itin veiksmingas – kai tik atleisite valdymo svirtelę, grandinės stabdžiai išjungs elektrinį variklį ir grandininio pjūklo grandinė sustos.

Atraminiai dantukai

Saugus ir preciziškas pjūvis: atraminiai dantukai užfiksuoja pjūklą prie kamieno ir taip galima atlikti tikslų pjūvį.

 

Ergonomiška minkšta rankena

Tvirtai laikykite už minkštos rankenos. Naujasis STIHL elektrinis pjūklas turi ergonomišką minkštą rankeną, esančią galinėje dalyje, tai užtikrina geriausią valdymą ir tvirtą įrankio laikymą.

Tiesiog puikus dizainas

Grandinės įtepmimui nereikia jokių įrankių

Grandininį pjūklą reguliuoti greita ir paprasta, be to, jums nereikės jokių įrankių.

 

Pažangi apsauga nuo perkrovos

Geriausias veikimas be jokios perkrovos. Jeigu jūsų pjūklui krūvis bus per didelis, apsauga automatiškai išjungs variklį aktyvuojant raudoną perkrovimo mygtuką. Po kelių akimirkų variklis atauš ir greitai vėl galėsite grįžti prie darbo.

Pažangi sistema Softstart

Lengvas paleidimas leis jums paprasčiau pradėti dirbti. Paleidimo srovės ribotuvas apsaugo elektros šaltinį jums įjungiant pjūklą. Tai reiškia, kad pjūklu galite naudotis ir tada, galimas elektros srovės tiekimo nestabilumas.

 
Prenumerata el. paštu