Benzininės aukštapjovės

Su šiomis gyvatvorių žirklėmis įveiksite bet kokią užduotį

STIHL benzininės gyvatvorių žirklės greitai suformuos labai aukštas, ilgas ar plačias gyvatvores. Diržas per petį (tiekamas su HL 95 ir HL 100) palengvins jūsų darbą. STIHL siūlo įvairaus galingumo ir veleno ilgio (iki 248 cm arba K modelio su trumpu 205 cm velenu) įrenginius.

Nauji užmojai prižiūrint gyvatvores

STIHL benzininės gyvatvorių žirklės sukurtos įvairaus dydžio gyvatvorėms. Ašmenys turi reguliuojamą polinkio kampą bei praktišką kilpinę rankeną, kuri palengvina jūsų darbą. Pagal poreikį galite rinktis įvairaus galingumo ir veleno ilgio aukštapjoves.

 
 

Lengvas ir greitas reguliavimas

Ašmenų polinkio kampą galite reguliuoti 135 ° diapazone. Ji gali būti sulenkta prie veleno, taip taupant vietą pervežimui.

RTS kuprinė

Patogi RTS kuprinė, kuri prisitaiko prie ją nešiojančio asmens, turi reguliuojamą kilpą ergonomiškam darbui. Idealiai tinka ilgam naudojimui. Skirta naudoti su HL 95 ir HL 100 žirklėmis.

 

Benzininių žirklių privalumai:

  • Mobilios – jos neturi laidų ir garantuoja geriausius rezultatus, kad ir kur jomis naudositės.
  • Patogios – ašmenys reguliuojami, juos galima sulenkti prie veleno, taip sutaupysite vietos transportuodami ir laikydami įrenginį.
  • Galingos – STIHL 4-MIX variklis garantuoja aukštą galingumą ir didelį sukimo momentą su mažiau išmetamųjų dujų bei malonų veikimo garsą – viso to ir galima tikėtis iš STIHL.
 
Prenumerata el. paštu