Motorinis pjūklas STIHL MS 261 C-M su M-Tronic sistema

Pjovimas taps paprastu darbu! Tokios savybės kaip profesionali antivibracinė sistema bei STIHL greitas grandinės įtempimas jums duos daug naudos.

Puikus valdymas ir optimalus veikimas

 

Profesionali antivibracinė sistema 

Būtent dėl patikrintos antivibracinės sistemos STIHL MS 261 C-M benzininis grandininis pjūklas veikia pastebimai sklandžiau. Jo vibracijos lygis siekia tik 3.5 m/s², o tai reiškia, kad pjūklu patogiau naudotis, toks darbas nereikalaus daug jėgų.

 

 STIHL .325" (RS) pjūklas su mažesne vibracija

STIHL .325" (RS) grandininis pjūklas efektyviai slopina vibracijos iš pjūvio vietos perdavimą į pjovimo juostą, žymiai sumažina naudotojo patiriamas vibracijas. Šis grandininis pjūklas taip pat pasižymi įspūdingomis "minkšto" pjovimo savybėmis, bei puikiai veikia.

   

Diecast variklio karteris iš magnio ir nerūdijančio plieno duslintuvas

Aukštos kokybės medžiagos užtikrina ilgalaikį gaminio veikimą bei mažą, vos 5.2 kilogramų, šio benzininio pjūklo svorį.

 

Kompaktiškas – patogu naudoti

Tvirtas korpusas, aptakus ir kompaktiškas - patogus darbui visur.

 

Ergonomiška rankenos padėtis

Leidžia jums manevruoti pjūklu tiksliai ir saugiai, be nereikalingos įtampos.

 Greitas ir paprastas variklio užvedimas

Dekompresinis vožtuvas ir ElastoStart

Kartu su ElastoStart dekompresinis vožtuvas sumažina pasipriešinimą starterio virvutei ir taip palengvina variklio užvedimą. Dekompresinis vožtuvas sumažina suspaudimą cilindre užvendant variklį.

 Patogus naudoti

Pritvirtintos veržlės

Keičiant pjovimo įrangą, dangtelio veržlės neiškrinta, nes jos yra pritvirtintos prie dangtelio. Tokiu būdu jų niekada nepamesite.

 

STIHL šoninis grandinės įtempimas

Grandininio pjūklo grandinę galite lengvai įtempti, naudodami šone įmontuotą grandinės tempiklį. Taip jūs išvengsite kontakto su aštria grandine.

STIHL rezervuarų pildymas

Kuro bei alyvos rezervuarai turi dideles angas, todėl jums bus paprasta švariai pripildyti juos. Kuro rezervuaras yra permatomas, todėl visada galite matyti kuro lygį. STIHL patentuoti specialūs rezervuarų dangteliai gali būti lengvai atidaromi bei uždaromi, nenaudojant jokių įrankių.