Motorinis pjūklas STIHL MS 261 C-M su M-Tronic sistema

Sužinokite daugiau apie M-Tronic, STIHL 2-MIX variklius ir kitas technologines naujoves, kurias turi STIHL MS 261 C-M.

Optimalus variklio veikimas bet kuriuo metu

 

STIHL M-Tronic (M) variklio valdymas

STIHL MS 261 C-M grandininiai pjūklai – tai profesionalus, išsiskiriantis įrenginio veikimas vos tik pradėjus dirbti. Visai nesvarbu, ar jūs tik pradedate dirbti, jau dirbate, ar vėl užvedate variklį po pertraukos – M-Tronic reguliuoja uždegimo laiką dirbant visais darbo režimais. Taip pat pjūklas tiksliai, elektroniniu būdu matuoja kuro tiekimą. Atsižvelgiama net į išorines sąlygas, tokias kaip temperatūra, aukštis virš jūros lygio ir kuro kokybė. M-Tronic išsaugo ankstesnius nustatymus elektronėje atmintyje ir atkuria juos užvedus pjūklą. Kai išorės sąlygos yra tokios pačios, kiekvieną kartą pradėjus dirbti pjūklu pilnas variklio veikimas yra jūsų žinioje – nekeičiami nustymai ir nedaromi jokie kiti pakeitimai. Jūs sutaupote laiko ir darbą atliekate greičiau.

 

 Kombinuota valdymo svirtis su sustabdymo mygtuko funkcija

Dėl M-Tronic gebėjimo elektroniniu būdu nustatyti ar variklis šiltas, ar šaltas, ant valdymo svirties yra tik viena padėtis (▲). Tikslus kuro, reikalingo kiekvienam skirtingam užvedimui, kiekis yra tiekiamas automatiškai. Jums nereikia jaudintis, kokiu režimu dirba jūsų pjūklas – su šiuo nedideliu "gražuoliu" jūs galite dirbti visu pajėgumu iškart po šalto variklio užvedimo.

 Galingas, švarus ir efektyvus

 

Dvitaktis variklis su 2-MIX technologija

Galingas sūkio momentas ir mažesnis dujų išmetimas į aplinką – dėl to reikia padėkoti 50.2 cm³ darbinio tūrio ir 2.9 kW galingumo STIHL 2-MIX varikliui. Šis dvitaktis variklis su 2-MIX technologija apjungia keturių kanalų technologijos cilindrą ir sertifikuotą uždegimo sistemą. Rezultatas: galingas sūkio momentas ir platus sūkių diapazonas, iki 50% mažiau išmetamų teršalų, iki 20% mažiau sunaudojamo kuro, palyginus su tokio pačio veikimo STIHL dvitakčiais varikliais, kurie neturi 2-MIX technologijos.

 

Nedaug priežiūros

 

Ilgaamžė oro filtravimo sistema su oro paskirstymu ir HD2 filtru

MS 261 C-M pjūklas palenks jus savo pusėn dėl filtro taršos ilgraamžiškumo. Šis pjuklas turi įrengtą ilgaamžę oro filtravimo sistemą, kuri nukreipia orą ir taip pašalina didesnes nešvarumų daleles, o tai reiškia, kad oro filtrui tenka mažiau darbo. HD2 filtras pagamintas iš polietileno, taigi jo akutės yra iki 70% smulkesnės nei tos, kurios yra pagamintos iš poliamido. Dėl šios savybės filtras gali sulaikyti netgi smulkiausias dulkių daleles.

 
 

 Tik vienas žvilgsnis po gaubtu

Atsukite tris greitai atpalaiduojamus varžtus, nuimkite vientisą gaubtą ir jau esate pasiruošę atlikti tris skirtingus jūsų grandininio pjūklo priežiūros darbus: galite išvalyti oro filtrą, patikrinti žvakę ir išvalyti cilindro briaunas.

 

 STIHL Ematic grandinės sutepimo sistema

Galite sureguliuoti alyvos siurblį taip, kad būtų tiekiamas tinkamas alyvos kiekis jūsų naudojamai pjovimo įrangai arba medienos rūšiai, su kuria dirbate. Tiksliai išmatuotas grandinės alyvos kiekis yra tiekiamas būtent ten, kur jo reikia. Tai iki 50% sumažina grandinės alyvos sunaudojimą, priklausomai nuo medienos rūšies ir naudojamos pjovimo įrangos.