Dar daugiau privalumų

Naujasis STIHL MS 362 C-M

Kartu su M-tronic, STIHL MS 362 C-M pristato dar daugiau įspūdingų funkcijų, stebinančių Jus.

Pavyzdžiui: naujoji ilgalaikė filtravimo įranga yra su cikloniniu valymu ir HD 2 filtru. Šis filtras patikimai saugo variklį nuo smulkiausių dulkelių dalelių, be to jį lengva valyti. Kai už Jus padaroma tiek daug, galite susikoncentruoti svarbiausiam: Jūsų darbui.

 

Ištvermė ir jėga

Ilgalaikė oro filtravimo įranga su cikloninio valymo funkcija ir HD2 filtru

Ilgiau tarnauja ir švariau išvalo: motorinis pjūklas MS 362 C-M pasižymi oro filtro ilgaamžiškumu. Ilgalaikės oro filtravimo sistemos dėka stambios purvo dalelės pašalinamos jau cikloninio valymo metu ir pagrindinis filtras yra mažiau užteršiamas. Šis yra pagamintas iš specialaus polietileno ir jo poros yra apie 70 % mažesnės nei įprastinių filtrų, todėl jis sugeria net smulkiausias daleles. Be to jis nesugeria alyvos ar vandens ir lengvai be įrankių išimamas bei paprastai išvalomas. Esant dideliam užteršimui, filtrą galima išvalyti su specialiu STIHL valikliu arba muilinu vandeniu.

STIHL 2-MIX variklis

Pilna galia, perpus mažiau teršalų: STIHL 2-MIX variklyje suderinta keturių kanalų cilindras ir prapūtimo įrangos. Taip optimaliai sudeginami degalai ir pasiekiama didelė galia su dideliu sūkių momentu plačiame sūkių diapazone – apie 50 % sumažinant teršalų kiekį ir kuro sąnaudas iki 20 %, lyginant su panašaus galingumo STIHL dvitakčiu varikliu be 2-MIX technikos.

Paprasta ir efektyvu

STIHL ElastoStart ir dekompresinis vožtuvas

Dviese padeda užvesti geriau: dekompresinis vožtuvas kartu su ElastoStart sumažina užvedimo virvutės traukimui reikalingą jėgą ir palengvina užvedimą. Tai įvyksta užvedimo metu dekompresiniam vožtuvui sumažinant suspaudimo slėgį cilindre.

Profesionali antivibracinė įranga

Ramybėje slypi jėga: antivibracinė įranga sumažina vibraciją dėka sistemos, kurią sudaro amortizatoriai ir specialios spyruoklės tarp variklio ir rankenų – tausojančiam jėgas ir preciziškam darbui.

Lengvai atsukami varžtai

Gaubtą greitai ir paprastai galima nuimti, atlaisvinus tris lengvai atsukamus varžtus. Todėl be vargo galėsite patikrinti ir išvalyti oro filtrą, uždegimo žvakę ir cilindro briaunas.

Veržlės, apsaugotos nuo pametimo

Keisdami pjovimo įrangą nebepamesite varančiosios žvaigždutės dangtelio veržlių, kadangi jos įtvirtintos dangtelyje.

 
Prenumerata el. paštu