Optimaliai įvertinta galia

Naujasis STIHL MS 362 C-M grandininis pjūklas

STIHL MS 362 C-M grandininis pjūklas puikiai veikia nuo pat jo paleidimo. Nesvarbu, jūs tik pradedate darbą, jį jau įpusėjote ar iš naujo užvedate pjūklą po pertraukos, M-Tronic sistema tiksliai elektroniškai valdo uždegimo laiką ir kuro tiekimą bet kuriuo darbo metu. Ši sistema netgi įvertina išorines sąlygas, tokias kaip temperatūra, aukštis virš jūros lygio ir kuro kokybė, taigi jūs galėsite susikoncentruoti ties darbu, nesvarbu ar jūs kirsite medžius, genėsite ar dirbsite kitus darbus.

Kuo M-Tronic sistema jums naudinga

Paprasta pradžia

Dėka elektroninės šalto/šilto variklio atpažinimo funkcijos yra tik viena paleidimo svirtelės padėtis. M-Tronic elektroniškai apskaičiuoja tikslų reikalingo kuro kiekį, pjūklą užvesite su mažiau starterio patraukimų ir neperjungę valdymo svirties. Pjūklas tuojau pat didina sūkius – darbą galite pradėti greičiau.

Jokių rankinių karbiuratoriaus nustatymų

M-Tronic elektroniniu būdu nustato reikalingo kuro kiekį karbiuratoriuje nepriklausomai nuo darbo padėties – pradedant darbą, dirbant laisva eiga, dalinai ar pilna apkrova. Sistema visada atsižvelgia į išorines sąlygas, taupo jūsų laiką ir energiją.

Optimalus variklio darbas bet kuriuo metu

Valdymo įrenginys įvertina variklio temperatūrą bei sūkius ir nuolatos prižiūri jūsų pjūklo darbo būklę, tiekia reikalingą kiekį kuro, taigi optimalus variklio darbas užtikrintas bet kuriuo metu.

Puikus sūkių didėjimas

Su naujuoju STIHL MS 362 C-M elektroniniu uždegimo valdymu ir kuro dozavimu užtikrinamas efektyvesnis sūkių didėjimas – netgi esant šaltam varikliui.

Atminties funkcija

M-Tronic atsimena jūsų buvusius nustatymus neribotą laiką ir atkuria juos, kai jūs užvedate pjūklą. Taigi, kai išorės sąlygos tokios pačios, geriausias variklio veikimas užtikrinamas vos tik jums užvedus pjūklą.

 M-Tronic technologija

M-Tronic technologijos pagrindas yra valdymo įrenginys, kuris reguliuoja mikroprocesoriaus, temperatūros nustatymo ir uždegimo sistemas. Mikroprocesorius yra M-Tronic „smegenys“. Visa svarbi informacija ir prietaiso būklės nustatymai atkuriami čia. Rezultatas – elektroniškai tikslus kuro tiekimas, atsižvelgiant į išorės sąlygas bei darbo būklę, taigi nuolatos užtikrinamas optimalus variklio veikimas. Tai taip pat taupo jūsų laiką bei energiją, nes jums jau nereikia nerimauti dėl rankinio karbiuratoriaus nustatymo.

Combi svirtis su sustojimo mygtuko funkcija

Dėka M-Tronic sugebėjimo elektroniškai atskirti šaltą ir šiltą variklį, ant svirties reikalinga tik viena pradžios padėtis. Tiekiama tiksliai tiek kuro, kiek reikia. Jums nereikia rūpintis jūsų grandininio pjūklo darbine būkle, taigi galite iš karto dirbti visu galingumu, netgi tada, kai užvedate šaltą variklį. Kai pjūklas išjungiamas, valdymo svirtis iš karto grįžta į darbinę padėtį. Tai reiškia, kad šiltas pjūklas gali būti vėl užvestas bet kuriuo metu.

Valdymo įrenginys

Pačiame M-Tronic centre valdymo įrenginys sudarytas iš mikroprocesoriaus su tachometru ir temperatūros davikliu. Jis apskaičiuoja uždegimo laiką ir reikalingo kuro kiekį atsižvelgdamas į išorės temperatūrą, aukštį virš jūros lygio ir kuro kokybę. Integruota atminties sistema įrašo jūsų buvusius nustatymus, taigi, kai išorės sąlygos tokios pačios, variklis ima veikti pilnu pajėgumu, vos jums jį užvedus.

Mikro jungiklis

Mikro jungiklis registruoja į akceleratoriaus padėtį ir kartu su elektroniniu temperatūros davikliu užtikrina geriausius darbo pradžios rezultatus.

Elektromagnetinis vožtuvas

Elektromagnetinis vožtuvas užtrunka vos milisekundę ir varikliui tiekia reikalingą kuro kiekį, kuris apskaičiuojamas valdymo įrenginio. Rankinis karbiuratoriaus nustatymas naudojant varžtus jau praeitis.

Ventiliatoriaus sparnuotė

Antra magnetinių polių pora įrengta ant ventiliatoriaus sparnuotės ir valdymo įrenginiui teikia elektros energiją. Tai reiškia, kad smagratis ne tik aušina variklį, kai užvedate pjūklą, bet ir gamina energiją, reikalingą M-Tronic.

 
Prenumerata el. paštu