2-MIX technologija

Didelis darbo našumas ir ekologiškumas

 

Daugiau galios, bet mažiau išmetamųjų dujų – visa tai įmanoma, naudojant dvitaktį variklį su STIHL technologija 2-MIX. Šiame variklyje cilindras derinamas su keturių kanalų technika, turinčia stūmokliu reguliuojamą prapūtimo sistemą. Rezultatas vertas dėmesio: galingu ir kartu ekologišku STIHL varikliu 2-MIX pasiekiamas aukštas sukimo momentas plačiame sūkių skaičiaus intervale, be to, palyginti su įprastiniais dvitakčiais STIHL varikliais be technologijos 2-MIX, degalų sąnaudos sumažinamos iki 20 %, o išmetamųjų dujų kiekis – iki 70 %.

STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II .

Privalumai:

  • Efektyvūs: didelė galia ir efektyvus kuro sunaudojimas.
  • Didelė traukos jėga: aukštas sukimo momentas plačiame sūkių skaičiaus intervale.
  • Taupus: iki 20 % mažesnės degalų sąnaudos, palyginti su įprastiniais STIHL dvitakčiais varikliais be technologijos 2-MIX.
  • Ekologiškas: iki 70 % mažiau išmetamųjų dujų, palyginti su įprastiniais STIHL dvitakčiais varikliais be technologijos 2-MIX.
  • Perspektyvus: atitinka griežtą ES II-ąją išmetamųjų dujų direktyvą.

 
Prenumerata el. paštu