4-MIX variklis

Apdovanojimus pelnęs STIHL keturtaktis variklis su dvitakčio tepimo sistema. STIHL 4-MIX variklis turi abiejų – dvitakčio ir keturtakčio – variklių pranašumus. Jis turi ne tik pastebimai didesnį sukimo momentą bei didelę pjovimo galią , bet ir išskiria mažiau teršalų gamtai, reikalauja mažai priežiūros ir skleidžia malonų garsą.

 Pranašumai

  • Ekologiškas: degalai gerai sudega, todėl atitinka griežtą ES II-ąją išmetamųjų dujų direktyvą.
  • Nereikia daug techninės priežiūros: paprasta prižiūrėti, nes naudojant kuro mišinį, nereikia reguliariai tepti.
  • Kompaktiškas ir lengvas: kaip degalus naudojant benzino ir alyvos mišinį, tausojamos variklio dalys, be to, nereikia tokių svorį didinančių dalių kaip alyvos siurblys, vonelė alyvai ir alyvos filtras bei reguliariai keisti alyvą.
  • Netriukšmingas: malonus garsas net dirbant visu pajėgumu.
  • Galingas: įvairiapusis pritaikymas dėl itin didelės traukos jėgos.

Veikimas

Kitaip nei kiti keturtakčiai varikliai, šis STIHL 4-MIX dirba su standartiniu benzino-alyvos mišiniu (1:50). Visiškai nauja yra tai, kad benzino ir alyvos mišinys per aplinkinį kanalą cilindro galvutėje paskirstomas po visą variklį. Taip ištepamas visas variklis.

Lengvas užvedimas


Tam, kad būtų lengviau užvesti STIHL 4-MIX variklį, jame yra įmontuota dekompresinė sistema, kuri užtikrina, kad, užvedant variklį, vožtuvai liktų ilgiau atidaryti. Taip sumažinamos energijos sąnaudos užvedant įrenginį.

Kompaktiškas ir lengvas


Kitaip nei įprastiniai keturtakčiai varikliai, turintys atskiras kuro ir variklio tepimo sistemas, STIHL 4-MIX variklis tepamas itin gerai sudegančiu STIHL degalų mišiniu. Be to, nereikia tokių svorį didinančių dalių, kaip alyvos siurblys, vonelė alyvai ir alyvos filtras, ir reguliariai keisti alyvą.

 
Prenumerata el. paštu