STIHL M-Tronic variklio valdymo sistema

Nesvarbu, jūs darbą pradedate, jau dirbate ar pradedate iš naujo po trumpos pertraukos – M-Tronic technologija užtikrina optimalų veikimą visą dieną ir kiekvieną kartą jums dirbant. Pažangi variklio valdymo sistema automatiškai nustato variklio uždegimo laiką dirbant bet kuriuo režimu, tiksliai elektroniškai matuoja kuro tiekimą ir netgi atsižvelgia į išorines sąlygas, tokias kaip besikeičianti temperatūrą, aukštis ir kuro kokybė. Jums daugiau nieko nereikės daryti, tik pripilti kuro ir pradėti darbą!

Tiesiog patraukite ir pradėkite

Dėka M-Tronic gebėjimo atskirti šaltą ir šiltą pradėjimą ant kombinuotos svirties yra tik viena pradžios padėtis. Tikslus reikalingas kuro kiekis bet kuriam pradėjimui tiekiamas automatiškai. Taigi jums nereikia nerimauti dėl pasirinkimo tarp šalto ar šilto pradėjimo – tiesiog paspaudžiate „on“ ir jūs jau pasiruošęs dirbi!

Daugiau jokių rankinių karbiuratoriaus nustatymų

Baigėsi tie laikai, kai jums reikėjo gaišti laiką nustatinėjant pjūklo karbiuratorių, M-Tronic sistema automatiškai nustato kuro / oro mišinį. Pačiame M-Tronic „smegenų“ centre daugiafunkcinis valdiklis automatiškai reguliuoja karbiuratoriaus nustatymus naudodamas mikroprocesoriaus ir elektromagnetinių vožtuvų tinklą. Sistema nuolatos prižiūri, ar variklis tik pradeda veikti, veikia tuščiąja eiga, dalinai ar pilna apkrova, taip pat sistema atsižvelgia į išorines sąlygas, nustato mišinį ir taip taupo darbuotojo laiką.

Optimalus veikimas kiekvieną dieną

M-Tronic ne tik taupo darbuotojo laiką, bet ir nuolatos prižiūri ir atlieka reikalingus nustatymus, taip užtikrinamas geriausias variklio veikimas kiekvieną darbo sekundę. Prisitaikoma prie išorės sąlygų, temperatūros, aukščio, be to, etanolio mišiniai automatiškai balansuojami iki 25 procentų (E25) – taip užtikrinamas patikimas ir geriausias veikimas naudojant bet kurios rūšies kurą.

 Labai geras pagreitėjimas

Šio įrankio naudotojai įvertins dar vieną STIHL M-Tronic variklio savybę – jo spontanišką pagreitėjimą ir nuolatinį maksimalų greitį. Šios puikios savybės yra dėka elektroninio uždegimo laiko ar kuro dozavimo sistemos, taigi jūs darbą galite pradėti iš karto – netgi, kai jungiate šaltą pjūklą.

Atminties funkcija

Atminties funkcija M-Tronic technologiją daro išties protingą, kadangi sistema įsimena buvusius nustatymus, kai buvo naudojamas pjūklas. Nustatymai išsaugomi elektroniniame įrenginyje ir atkuriami, kai pjūklas vėl jungiamas darbui. Tai reiškia, kad esant toms pačioms išorės sąlygoms garantuojamas geriausias variklio darbas – taupomas jūsų laikas, o darbas atliekamas greičiau.

 
Prenumerata el. paštu