PRO serijos akumuliatoriniai įrenginiai

  

Stihl akumuliatorinės gyvatvorių žirklės tapo hitu nuo pat jų pristatymo - 2009-ųjų metų pavasario. Net ir dabar sodininkai ir kraštovaizdžio specialistai gali pasirinkti dar ketverius „Cordless Power Range“ serijos įrankius su ličių jonų baterijomis – efektyviai pagalbai, visiems atliekamiems darbams. Idealiai tinka darbams, kurie atliekami triukšmui jautriose vietose. Naujieji mobilūs Stihl modeliai – nupūtėjas, dvi krūmapjovės, bei vienas grandininis pjūklas, kartu su mobilia Viking žoliapjove – dirba tyliai, neišskiria jokių aplinkai kenksmingų medžiagų, nereikia maitinimo šaltinio su laidu, bei suteikia visišką judėjimo laisvę. Dėka naujoviškos mobilios sistemos - dvieji 36V akumuliatoriai ir pakrovėjai yra suderinti su visomis penkiomis „Cordless Power“ įrankių grupėmis. Protinga, inovatyvu, unikalu – tai STIHL!

Įsigykite pas mūsų dilerius: 

MSA akumuliatorinis pjūklas

Pirmasis Stihl akumuliatorinis pjūklas! Rezultate sudėta motorinių pjūklų gaminimo patirtis bei visos geros ličio jonų technologijos savybės.

 HSA akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

 Sodininkai gali pasitikėti STIHL akumuliatorinių gyvatvorių žirklių jėga.

 FSA akumuliatorinės žoliapjovės

 Eiti dirbti su naujomis, galingomis STIHL akumuliatorinėmis žoliapjovėmis yra malonumas ne tik kaimynų ausims. Jūs galite greitai dirbti, be jokių maitinimo laidų, kurie apriboja jūsų judėjimo laisvę.

 BGA akumuliatorinis pūtiklis

Naujasis BGA 85 akumuliatorinis nupūtėjas iš STIHL pelno taškus už tai, kad dirba tyliausiai iš visų – be jokių maitinimo laidų ar benzino.

   
 
Prenumerata el. paštu