iMow intelektuali vejos priežiūra per rekordiškai trumpą laiką

 Naujasis VIKING MI 632 P priklauso premium vejos pjovimo robotų klasei. Šis robotas yra naujausias ir inovatyviausias VIKING gaminys. MI 632 P dirba patikimai, preciziškai ir saugiai. Robotas nupjauna teritorijas iki 4000 m2. Darbas atliekamas labai greitai ir tiksliai – taip patenkinant net ir pačių reikliausių klientų poreikius. Intelektuali technologija nėra vienintelis šio roboto pranašumas. Sofistikuotas dizainas, kuris susišlavė daugybę prestižinių apdovanojimų, išskiria šį robotą iš visų rinkoje siūlomų atitikmenų.

Kokybiškai vejos priežiūrai ir didesniam pasitenkinimui

Gražus sodas gali būti ramybės oazė, laisvalaikio leidimo ar šeimos ir draugų susibūrimo vieta. iMow pasirūpina, jog sodas netaptų ir darbo vieta. Jums nebereikės aukoti savo brangaus laiko vejos priežiūrai: užteks tik užprogramuoti robotą su patogiu pultu ir paleisti jį į darbą. Pavyzdžiui: jeigu turite 1000 m2 sodą, MI 632 P darbuosis po tris valandas penkias dienas per savaitę. Robotą taip pat galima užprogramuoti, jog jis automatiškai pradėtų pjovimą ankstyvomis ryto valandomis arba naktį – taip galėsite mėgautis rytine kava ant jau nupjautos vejos. Dienos metu robotas bus įkrovimo stotelėje ir niekam nesimaišys.

Kokia nauda Jums? Laikas. Tai yra pats brangiausias mūsų turtas. Laisvą laiką galėsite skirti šeimai, darbui arba tiesiog maloniam atsiplaidavimui. Visa tai tapo įmanoma dėl itin didelės talpos baterijų, galingo variklio ir intelektualios VIKING technologijos. Inovacijos reiškia modernų gyvenimo būdą, VIKING pasirūpino, kad inovacijos neštų kuo didesnę naudą jų savininkams, o ne būtų tik skambus žodis.

Puikus atlikimas – paprastas valdymas

Robotą yra lengva užprogramuoti: suvedus duomenis ir ištempus perimetrą pažyminčią vielą – pats robotas pasiūlys pačią optimaliausią vejos pjovimo programą. Norite pjauti žolę, esančią už perimetro? Neproblema – tiesiog pakeiskite roboto nustatymą ir nupjausite naują teritoriją. Tai atliksite kelių mygtukų paspaudimu. Roboto programinė įranga yra labai paprasta, galima nusistatyta valdymą lietuvių kalba. Ekranas yra specialiai pritaikytas naudojimui lauke – tamsoje ar skaisčiai šviečiant saulei nustatymus matysite kuo puikiausiai.

Speciali kodavimo sistema užtikrina, kad jokie svetimi signalai nesutrikdytų roboto veiklos. Bijote, kad Jūsų robotą pavogs? Be reikalo – nuo vagių sauganti sistema, pasirūpina, kad joks svetimas asmuo nepasisavintų jūsų roboto.

Apžėlusios teritorijos pavirs dailia veja

iMow veją pjauna preciziškai – nepaliekant negražių nenupjautos žolės ruožų. Robotas turi 15 aukščio padėčių, kurios reguliuoja pjovimo aukštį nuo 20 iki 60 mm. Pažangūs sensoriai atlieka akių ir ausų funkciją – apvažiuojamos visos kliūtys, o pradėjus lyti, robotas pats grįžta į įkrovimo stotelę. Kai tik nustoja lyti, robotas vėl pradeda dirbti nuo tos vietos, kurioje pabaigė darbą.

Nuo kitų rinkoje esančių robotų iMow skiriasi darbo atlikimo greičiu ir elegancija. Problemų nesukelia netgi nelygus reljefas – robotas gali pjauti iki 35o statumo kalnelius. Naujoji STIHL akumuliatorių technologija prailgino darbo laiką ir pagreitino įkrovimo procesą. Vartotojas gali pats nustatyti iMow akumuliatoriaus įkrovimo spartą ir pjovimo intervalus. Pavyzdžiui, naktį robotas krausis lėtai tausodamas energiją, o atlikdamas darbą trumpais intervalais naudodamas spartaus įkrovimo funkciją. VIKING kuria technologijas atsižvelgdami į gamtos apsaugą, todėl energijos sąnaudos yra itin mažos, o darbas atliekamas labai efektyviai. Taip pasiekiamas maksimalus rezultatas vartotojui nepakenkiant aplinkai. Didelis roboto pranašumas – tylus darbas. Kol dirba robotas galite kieme žaisti, valgyti ar tiesiog šnekučiuotis – robotas netrukdytas nei vienai veiklai.

Viskas tobulai vejai – pjovimas ir mulčiavimas

Tvirti 30 cm pločio peiliai garantuoja precizišką ir švarų žolės pjovimą. Skirtingai nei kitų gamintojų vejos pjovimo robotų peilių dažnai nereikia keisti, nes iMow peiliai yra pagaląsti iš abiejų pusių ir pjaunant žolę nuolat keičia judėjimo kryptį, kas reiškia jog peilius naudosite ilgiau. Peilai keičiami be jokios papildomos įrangos. Naują peilį tiesiog įstatysite į jam skirtą vietą ir sukamuoju judesiu užfiksuosite į pjovimo padėtį.

Ilgametė mulčiavimo įrangos kurimo patirtis leido VIKING ištobulinti šią technologiją. Iki milimetro susmulkinta žolė tampa natūralia ir ekonomiška vejos trąša. Nuolat tręšiama veja sustiprėja ir atrodo gražiau. iMow yra puikus šios technologijos pavyzdys. Negana to, šis robotas smulkina žolę iki smulkučių dalelių, kurios suyra itin greitai ir nesukelia vejos savininkui diskomforto.

Aukšti saugumo ir apsaugos nuo vagių standartai

Saugumas yra prioritetas kuriant vejos pjovimo robotą. Pasiekus kliūtį, peiliai automatiškai išsijungia. Ergonomiška nešimo rankena yra taip sumodeliuota, kad nešant robotą peiliai nesiliestų prie žmogaus. Kurdami iMow MI 632 P VIKING specialistai laikėsi pačių griežčiausių saugumo standartų. Robote įdiegta “anti-theft protection” sistema sukuria maksimalią apsaugą nuo vagysčių. Paprasti robotai turi pin kodus, o iMow kūrėjai pasirūpino, kad robotas veiktų tik su jam priskirta krovimosi stotele, tad vagims nėra reikalo imti svetimo roboto, nes jis tiesiog neveiks su jų turima stotele.

iMow įsigijimas

MI 632 P galima įsigyti tik specializuotose VIKING parduotuvėse. Apmokyti pardavėjai suteikia visą būtiną informaciją renkantis įrenginį, pakonsultuoja vejos priežiūros klausimais bei teikia operatyvų specializuotą servisą. VIKING pagrindinės vertybės yra aukščiausia kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas, kurias gali perteikti tik asmeniškas aptarnavimas. Visi VIKING dileriai yra aprūpinti specializuota diagnostine įranga, kad iMow gedimai būtų diagnozuojami tiksliai ir operatyviai.

Įsigijus iMow pas jus atvyks specialistai, kurie įrengs perimetrą ir parengs programinę įrangą naudojimui. Jums teliks mėgautis gražia veja.

Nesate tikri, kad iMow tinka jūsų sodui? Apsilankykite virtualiame sodo planavimo puslapyje www.viking-imow-planer.com. Čia galėsite susikurti savo sodo modelį ir patys nuspręsti apie tokio įrenginio tinkamumą jums.

  Pagrindinės techninės specifikacijos

MI 632 P

Idealus vejos plotas

2,000 m²

Maksimalus galimas vejos plotas

Iki 4,000 m²

Akumuliatoriaus talpa

194 Wh

Akumuliatoriaus tipas

STIHL li-ion akumuliatorius

Pjovimo sistema

Pjovimas su mulčiavimo funkcija

Peilio plotis

30 cm

Svoris su akumuliatoriumi

12.4 kg