Platus pasirinkimas

Išsirinkite tinkamiausią vejapjovę. Mes padėsime jums apsispręsti, kokią vejapjovę rinktis.

Kokio dydžio jūsų veja?

Mes rekomenduojame savo 2, 3, 4, 5 serijos modelius naudoti nuo mažų iki vidutinių vejų (iki 500 kv. m.). Didesnės vejapjovės su papildoma įranga yra tinkamos didesniems plotams, maždaug iki 2500 kv.m.

Elektrinis ar benzininis variklis?

Elektrinė vejapjovė – idealus pasirinkimas smulkiems pjovimo darbams. Ji tyli ir neišskiria jokių išmetamųjų dujų. Didesniems darbams ir pjaunant nelygiu paviršiumi mes siūlome rinktis iš benzininių variklių.

Žolę tik surinkti ar mulčiuoti?

Į vejapjovės standartinę komplektaciją įeina surinkimo dėžė, bet kiekvienam modeliui gali būti pritaikytas mulčiavimo priedas, jei jūs to pageidaujate.

Pristatome savo komandą

Ekonomiška 2-oji serija

Ekonomiška pagal kainą, bet tuo pačiu įspūdinga ir paprasta savo charakteristikomis. Kokybiški ir aštrūs peiliai pjauna švariai ir tiksliai, yra centrinis pjovimo aukščio reguliavimas bei talpi 55 L talpos žolės surinkimo dėžė.

 

 Naudinga 3-oji serija

3-ioji vejapjovių serija idealiai tinka kompaktiškų vejų pjovimui. Dėl savo lengvo svorio, kompaktiško dizaino ir elektrinio variklio šios serijos vejapjovės yra manevringos, gali pjauti siaurus plotus, dirba tyliai bei neišskiria jokių išmetamųjų dujų. Galite rinktis iš elektrinės ir akumuliatorinės vejapjovių versijų.

 Kompaktiška 4-oji serija

Šios serijos vejapjovės patikimos, paprastai valdomos, be to jų našumas itin atitinka kainą. 4-tos serijos vejapjovės pranašumus pirmiausia pajusite naudodami ją mažesnio ir vidutinio ploto vejose.

 Komfortiška 5-oji serija

Pjaunant veją jauskitės patogiai. Jūs netrukus pajusite, ką reiškia vejos pjovimas su 5-serijos vejapjovėmis, kurios gali būti elektrinės (ME 545) ar benzininės versijos. Su „Vario“ modeliais (MB 545 VM, VR ir VE) galima be pakopų reguliuoti važiavimo greitį bei dėl lengvo polimerų korpuso ir ratų su dviem rutuliniais guoliais manevruoti vejapjovę tampa labai patogu.

 Išskirtinė 6-oji serija

6-oji serija siūlo viską, ko tik pageidaujate pjaudami vejapjove: daugiau galios ir patogumo, daugiau funkcionalumo ir novatoriškų detalių. Benzininių 6 serijos modelių padidintas pjovimo plotas iki 53 cm, net ir didelio ploto vejoje veikia greitai ir tiksliai. Dėl įrangos, pavyzdžiui, galingo variklio, peilio-stabdžio sankabos ir dėl ergonomiškos valdymo rankenos galima dirbti nepertraukiamai bei nepavargstant net ir dideliuose plotuose.

 Profesionali 7-oji serija

Jūsų patikimas partneris profesionaliai vejos priežiūrai. Mūsų sunkiasvorė 7-oji serija yra galinga, tvirta ir ergonomiška. Galingas „Kawasaki“ variklis, pasisukantis į šoną prietaisų skydelis ir antivibraciniai elementai padeda užtikrinti darbą be nuovargio.