Sumanioji vejos priežiūra

iMow – vejos pjovimo robotai iš VIKING

Ir vėl reikia pjauti veją? Tada pasitelkite iMow ! Jis perims iš Jūsų vejos priežiūrą, o Jūs tuo metu galėsite pailsėti

VIKING serija „iMow“ – tai nauja karta vejapjovių, kurios pjauna savarankiškai, apeidamos kliūtis, lengvai įveikdamos įkalnes ir nelygias vietoves, o reikalui esant, pačios vėl užsikrauna. Taigi puikiausias pjovimo komfortas. „iMow“perima vejos priežiūrą – Jūs turite daugiau laisvo laiko kitiems reikalams.

Gudrus (įmantrus) : MI 555 C

MI 555 C su 53 cm pločiu pjauna vejas iki 2000m²ploto, tuomet jo judėjimo kryptis valdoma kompasu. Jo masė leidžia MI 555 C švariai dirbti vietose su tankia žole ir nelygiu paviršiumi.

Sumani vejos priežiūra: MI 322 C

Mažasis „iMow“ MI 322 C iš VIKING su savo 20 cm pjovimo pločiu idealiai tinka mažiems vejos plotams iki 400 m², kuriuos jis prižiūri pilnai automatiškai.

Pjovimas pagal mulčiavimo principą

„iMow“ perima iš Jūsų daug darbo ir tuo pačiu metu rūpinasi gražesne veja. Nes jis nesurenka nupjautos žolės, o susmulkina ją į mažas daleles ir paskirsto jas ant nupjautos vejos. Taip į dirvą grąžinamos maistingosios medžiagos ir drėgmė.

Naudojant „iMow“ sumažėja tręšimo sąnaudos ir nereikia laistyti vejos – viskas gaunama natūraliu būdu. Dėl reguliaraus pjovimo veja visada išlieka sveika ir joje išauga mažiau piktžolių.

In Ihrem Browser ist kein Flash-Player installiert.
Sie können sich diesen kostenlos runterladen.