Aeravimas

Jūsų veja ir vėl kvėpuoja: VIKING LB 540 ir LE 540

LB 540

Benzininis aeratorius yra manevringas ir lengvai pašalina sudžiūvusią žolę.

LE 540

Elektrinis aeratorius dirba tyliau ir lengvai juda po veją aeruodamas dirvą.

Atgaivinkite savo veją su naujais VIKING LB 540 ir LE 540 aeratoriais, kurie pašalina samanas, vejos velėną ir piktžoles bei vėdina dirvą. Augalų šaknis lengvai pasiekia vanduo, oras ir maistiniai elementai, veja tampa tvirtesnė, sveikesnė ir įgauna sodrią žalią spalvą.

Pieš. 1: Ergonominė rankena

7 atskiri dvigubi ašmenys įsiskverbia į dirvą tik keletą milimetrų. Šešių padėčių reguliuojamas darbinis gylis kontroliuojamas abiejuose modeliuose ergonomiška rankena. Jis gali būti nustatomas tik neutralioje pozicijoje. Didesnis deflektorius surenka didesnius kiekius samanų ir žolės.

Pieš. 2: Jungiklis su apsauga nuo perkrovos

Laido laikymo kilpa ir jungiklis su apsauga nuo perkrovos užtikrina saugų elektrinio modelio naudojimą. Benzininis modelis lengvai užvedamas dėka „Ready Start“ funkcijos ir yra lengvai kontroliuojamas minkšta rankena. Su abiem modeliais – su benzininiu ar su elektriniu varikliu – dėl ratų su dvigubais guoliais lengva manevruoti. Kadangi lanko formos rankena sudedama, sandėlyje aeratorius užima nedaug vietos.

Pieš. 3: 7 atskiri dvigubi peiliai

Kruopščiai pagaląskite peilius, kad tinkamai supjaustyti veją geram aeravimui. Išpuoselėkite savo veją aeruodami ją vieną arba du kartus per metus. Visa tai atlikti jums padės stilingo dizaino firmos Viking aparatai.

To start the animation you need
a Flash-Player, which
can be downloaded free of charge.