Visuomenė ir mes

Mes vadovaujamės nuostata, kad kiekviena įmonė yra ją supančios bendruomenės dalis, t. y. mes tikime, kad visi turime prisidėti prie bendro gerbūvio kūrimo, kuris apima ne tik darbo vietų sukūrimą ir mokesčių mokėjimą, bet ir įvairių sporto projektų, renginių, socialinių veiklų ir žmogiškųjų resursų rėmimą.

Vadovaudamiesi šia nuostata, jau ne vienerius metus remiame vaikų globos namus, prisidėjome prie STIHL virvių parko projekto įgyvendinimo, daug metų remiame Lietuvos sporto bendruomenę, įvairius sportininkus ir sporto projektus. Šiuo metu aktyviai prisidedame prie STIHL futbolo akademijos ir STIHL futbolo komandos, taip pat skatiname automobilių sportą – remiame Benedikto Vanago komandą ir automobilių sporto renginius, pvz.: „4x4 Perimetras“, taip pat – „LK Drift“ komandą, kuri dalyvauja drifto varžybose.

Nuo 1998 metų atestuojame medkirčius ir teikiame medkirčio kvalifikaciją, organizuojame mokymus darbų saugos klausimais ir siekiame užtikrinti, kad būtų maksimaliai sumažinta nelaimingų atsitikimų rizika. Mes suprantame, kad medkirčio darbas yra ne tik sunkus, bet ir pavojingas, todėl labai svarbu, kad visi miškuose dirbantys asmenys ne tik gerai išmanytų savo darbą, bet ir žinotų saugos reikalavimus, turėtų ir mokėtų naudotis visomis apsaugos priemonėmis.

Išvardinti visus projektus, prie kurių aktyviai prisidedame, būtų gana sunku, kadangi šis sąrašas per daugiau nei 25 veiklos metus tapo išties ilgas. Stengiamės būti kuo aktyvesni ir savo sėkme pasidalinti su kitais. Suprantame, kad yra daugybė žmonių, kuriems trūksta tik nedidelio postūmio, kad galėtų nuveikti didžius darbus ir garsintų mūsų šalį.