Apie mus

Kas mes esame?

Mocevičiaus firma „GINALAS“ veiklą pradėjo 1993 m., pasirašius sutartį su didžiausia motorinių pjūklų gamintoja – Vokietijos kompanija STIHL. Sutartis įteisino STIHL gaminamos produkcijos platinimą ir prekybinio bei gaminių priežiūros tinklo sukūrimą Lietuvoje. 

Per keliasdešimt veiklos metų Mocevičiaus firmos „GINALAS“ importuojamos produkcijos sąrašas nuo STIHL įrankių išsiplėtė iki 6 skirtingų gamintojų produkcijos importavimo: STIHLFISKARSMILWAUKEEMAKITAGERBER ir IITTALA.

Stihl.Ginalas.lt

Šiuo metu STIHL gaminiai parduodami daugiau nei 70-yje specializuotų prekybos vietų Lietuvoje ir daugiau nei 40-yje specializuotų prekybos vietų Latvijoje. Visose iš jų atliekamas ir motorinių įrenginių remontas. STIHL įrenginius galima įsigyti stihl.ginalas.lt  internetinėje parduotuvėje pasirenkant pristatymą į namus arba atsiėmimą pas prekybos atstovą su galimybę gauti išsamią konsultacija, įrenginio paruošimą darbui ir demonstraciją. stihl.ginalas.lt puslapyje dalinamės idėjomis ir patarimais jūsų sodui – nuo tinkamos vejos priežiūros iki pasidaryk pats projektų.

STIHL vardas – tai aukščiausia kokybė, brandi technika ir praktiškos naujovės

STIHL įrenginiai yra plačiai pripažinti profesionalų ir namų vartotojų, kurie renkasi STIHL gaminius kasdieniams darbams miškininkystėje ir žemės ūkyje, sodininkystėje, kraštovaizdžio priežiūroje, statybose ar darbams nuosavame kieme. 

Pirmasis STIHL pjūklas buvo sukurtas 1926 metais Vaiblingene, Vokietijoje. Įmonės įkurėjas Andreas Stihl yra laikomas ankstyvosios motorinių pjūklų gamybos inovatoriumi. STIHL yra daugiausiai grandininių pjūklų parduodantis prekės ženklas pasaulyje nuo 1971 m., negana to, tai yra vienintelis pjūklų gamintojas pasaulyje, kuris taip pat gamina ir grandines bei juostas pjūklams. Užsitarnavusi aukštą poziciją benzininių įrenginių segmente STIHL įmonė žvelgia į ateitį ir nuolatos investuoja į inovacijas, įrenginių gamybą ir tampa vis stipresniu žaidėju akumuliatorinių įrenginių, vejos robotų ir skaitmeninių produktų segmentuose. Šiuo metu tai vieni perspektyviausių ir sparčiausiai augančios prekių grupės.

STIHL yra šeimos įmonė, kurios šaknys yra susijusios su miškininkyste, todėl kompanija jaučia asmeninį įsipareigojimą žmonėms ir gamtai. Prisiimdama atsakomybę už savo vykdomą veiklą, STIHL stengiasi išspręsti pasaulinę anglies pėdsako problemą.

Irankiai.ginalas.lt

Nuo 2014 m. veikia irankiai.ginalas.lt (buvusi eginalas.lt) internetinė parduotuvė, kurioje prekiaujame aukščiausios kokybės, pripažintų ir laiko patikrintų prekinių ženklų gaminiais: FISKARS įrankiais sodui, daržui ir virtuvei, GERBER turizmo ir laisvalaikio prekėmis bei MILWAUKEE ir MAKITA įrankiais statyboms.

ginalasinterjeras.lt

2012 metais „GINALAS“ pristatė naują internetinę parduotuvę ginalasinterjeras.lt . „iittala“ indus ir interjero detalėmis prekiaujame ir fiziniuose „iittala“ salonuose prekybos centre „Ozas“ (Vilnius) bei „Mega“ (Kaunas). „iittala Group“ yra FISKARS Group dalis, gaminanti platų produktų spektrą virtuvei, stalo serviravimui ir kitoms namų erdvėms. Šiaurės šalyse ši grupė yra savo srities lyderė, savo portfolio turinti eilę autoritetingų prekinių ženklų, kaip iittala, Arabia, Hackman, Fiskars, Rörstrand ir Höganäs Keramik. Didžioji dalis „iittala“ produktų gaminami FISKARS Group priklausančiose gamybos vietose Suomijoje. Stiklo gaminiai gimsta „iittala“ ir Nuutajärvi stiklo dirbtuvėse, keramikos gaminiai – Arabia keramikos dirbtuvėse, o virtuvės reikmenys – Sorsakoski virtuvės reikmenų gamykloje

Ekologija ir žvilgsnis į ateitį

Įmonės stogą dengia saulės elektrinės elementai, kurie taupo energijos resursus ir tausoja gamtą. Šiuo metu saulės elektrinėje pagaminta energija pilnai padengia Ginalo administracinio pastato reikmes. Įmonės planuose yra tik elektra varomų automobilių parkas, kuris būtų kraunamas mūsų pagaminta elektra.