STIHL remiamos komandos pergalė „ENEOS 1006 km lenktynėse“

2016.07.25

Liepos 23 dieną Palangoje vyko septynioliktosios „ENEOS 1006 km lenktynės“, kuriose pirmuoju numeriu pažymėta startavo Moceviciaus firmos Ginalas, jau trečius metus, remiama Pitlane komanda.

Prie juodojo „Porsche 911 GT3 Cup“ vairo sėdo trys patyrę pilotai daugkartinis šių lenktynių nugalėtojas Jonas Gelžinis, olandas Sebastiaanas Bleekemolenas ir greičiausias Dakaro lietuvis Benediktas Vanagas. Komandinis darbas, sumani taktika ir didžiulė patirtis bei pasiruošimas šiai komandai atnešė sėkmę. Lenktynėse iš daugiau nei 40 ekipažų „General Financing team Pitlane“ buvo greičiausi.

Šios lenktynės išskirtinės, mūsų komanda pagerino lietuviškojo automobilių maratono trukmės rekordą ir finišavo per 8 val. 44 min. 55,924 sek. Tai geriausias rezultatas per 17 metų, nuo šių lenktynių gyvavimo pradžios, kai 2001-aisiais nugalėtojai finišo liniją kirto nuo starto praėjus 8 val. 52 min.  Taip pat „General Financing team Pitlane“ buvo trumpiausiai laiko Pit Lane praleidusi komanda.

Mūsų įspūdžius stebėkite video ir foto galerijoje.

Komandos išbandymai laukė dar neprasidėjus lenktynėms, po kvalifikacijos komandos mechanikai buvo priversti per naktį pakeisti savo automobilio variklį. Lenktynių dieną pirmajam naująjį varikli išbandyti buvo patikėta Sebastiaanui Bleekemolenui. Ekipažas visų lenktynių metu neapleido stipriausiųjų trejetuko, o antroje lenktynių pusėje pakilo į pirmąją vietą ir jos nebeužleido.
         
         
         
         
         
         
     
         
       
         
         

Nuotraukos: Artiom Ištuganov