Kiti projektai

 
  Tai vienintelis ir didžiausias japoniškas sodas Europoje kuriamas lankytojų, rėmėjų ir savanorių kraštovaizdžio Meistrų iš Japonijos pagalba.

Japoniško sodo plotas gana didelis, reljefas kalvotas, gana status. Tenka daug manevruoti tarp medžių, krūmų, akmenų. VIKING vejos pjovimo traktoriai nesunkiai susitvarko su šiomis užduotimis.

Pavasrį ir rudenį su VIKING vejos aeratoriumi yra prižiūrima apie 2 ha vejos. Ypač daug darbo tenka STIHL žoliapjovėms ir krūmapjovėms.

Japoniško sodo įkūrėjai labai džiaugiasi, kad gali pasitikėti turima technika, kas yra labai svarbu sodo priežiūros darbuose. 

 

Nuotykių parko "KAR KAR" bendradarbiavimas su Mocevičiaus firma "Ginalas" prasidėjo prieš du metus. Apie gražų bendradarbiavimą liudija VIKING vejapjovė, kuri jau antrus metus padeda tinkamai prižiūrėti dalį parko teritorijos. Parką lanko didžiuliai srautai žmonių, bėgioja jų naminiai gyvūnai, todėl tinkamai prižiūrėta veja neleidžia atsirasti taip visus bauginančioms erkėms. Kita vertus, ne ką mažiau svarbesnis ir estetinis parko vaizdas, - juk visiems daug maloniau žengti per tinkamai prižiūrėtą veją. 

2015 metų vasaros pradžioje nuotykių parke planuojama surengti medžio drožėjų plenerą, kuris prasmingai papildytų parko siūlomų pramogų spektrą.