Projektas „STIHL dovanoja“

Stengiamės būti kuo aktyvesni ir prisidedame prie bendro gerbūvio kūrimo. „STIHL Dovanoja“ – socialinis projektas, kurio tikslas – prisidėti prie Lietuvos regionų aplinkos gražinimo, dovanojant ir supažindinant savivaldybes bei kitas įstaigas su draugiškais aplinkai įrenginiais t. y.: akumuliatoriniais įrenginiais ar robotais vejapjovėmis. STIHL vejos robotus ar akumuliatorinius įrenginius savivaldybėms dovanojame lengvatinėmis sąlygomis.

STIHL žaliosios linijos įrenginius naudoja ne tik privatūs klientai, bet ir savo sričių profesionalai, kurie šiuos įrenginius renkasi miestų ir viešųjų erdvių priežiūrai. Norime su jumis pasidalinti keliomis sėkmės istorijomis:

  • Panaros Šiltų namų bendruomenė

Panaros Šiltų namų bendruomenė – tai Dzūkijos miškuose veikiantis reabilitacijos centras, skirtas priklausomybių turintiems žmonėms. Viena iš programos dalių yra darbo terapija. Jos metu žmonės yra skatinami dirbti įvairius darbus – žiemą yra kasamas sniegas, vasaros metu dirbama laukuose ir vaistažolių ūkyje. Programą sudaro daug įvairių darbų nuo ankstyvo ryto iki vakaro. Jau trečius metus iš eilės remiame šią bendruomenę patvariais STIHL ir FISKARS įrankiais, kurie yra reikalingi jos gyventojams. Bendruomenė turi ekologinį vaistažolių ūkį, kur gaminamos arbatos ir prieskoniai. Tai vienintelė džiovykla Lietuvoje su saulės kolektoriumi.  2019 m. vasarą Mocevičiaus firma „Ginalas“ bendruomenei padovanojo vejos pjovimo robotą.

  • Jonavos miesto savivaldybė

Jonavos parkus ir žaliąsias vejas prižiūrinti įmonė „Jonavos paslaugos“ renkasi vejos pjovimo robotus, kurie sėkmingai dirba gyventojų pamėgtame Ramybės skvere. Savivaldybės įmonė įsigijo vieną STIHL iMOW® vejos robotą, kitą tokį patį miestui padovanojome drauge su „Ginalo“ atstovu Jonavoje – L. Mirinausko įmone. STIHL ir savivaldybės įmonės vadovai šiuos gaminius pristatė rajono merui Mindaugui Sinkevičiui. „Jonavos paslaugų“ vadovas Edmundas Mulokas džiaugėsi, kad tyliai veikiantys robotai pačiame miesto centre nedrums ramybės nei čia laiką leidžiantiems jonaviečiams, nei šalia įsikūrusios meno mokyklos auklėtiniams.

  • Kazlų Rūdos miesto savivaldybė

Kazlų Rūdos miesto savivaldybė, siekdama kurti tvarią aplinką, miesto parko ir futbolo stadiono priežiūrai pasirinko STIHL „iMOW“ vejos robotus.

  • SPA Vilnius

Druskininkuose ir Anykščių miestuose įsikūrusių SPA centrų teritoriją prižiūri STIHL „iMOW“ vejos robotai, kurie harmoningai susilieja su gamta ir puikiai prisitaiko prie poilsiui skirtos aplinkos.

  • Kauno vandenys

„Kauno vandenų“ įmonės aplinką prižiūri STIHL „iMOW“ vejos robotai – tai puikus, praktiškas ir patogus sprendimas, leidžiantis turėti nuolat prižiūrėtą veją.

Jonavos Ramybės skvere veją prižiūri STIHL vejos pjovimo robotai. Panaros Šiltų namų bendruomenei Mocevičiaus firma „Ginalas“ padovanojo vejos robotą.